www.cvonline.hu

Lakossági szolgáltatásokat támogató jogi munkatárs

  • A hirdetés 227 napja lejárt

Az OTP Bank

lakossági szolgáltatásokat támogató jogi munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres határozott időre

Feladatok:

  • lakossági hitelezési ügyletek, ügyfél tájékoztató, kereskedelmi kommunikációs dokumentumok jogi véleményezése,
  • lakossági hitelezéshez kapcsolódó termékfejlesztés és üzleti folyamat jogi támogatása,
  • lakossági hitelezéssel kapcsolatos panaszügyek, hatósági és bírósági eljárások jogi támogatása, jogi képviselet biztosítása,
  • belső szabályzatok, jogszabálytervezetek, EU-s aktusok véleményezése, összefoglalók, hírlevelek készítése

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség
  • aktív felsőfokú szakmai angol nyelvismeret
  • lakossági banki jogi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • jogi szakvizsga
  • lakossági hitelezést területet érintő EU-s szabályozás (pl. MCD, CRR, CRDIV és ezekhez kapcsolódó ajánlások) ismerete
  • egyéb lakossági banki folyamatok (pénzforgalmi, betéti és hitelkártya, stb. szolgáltatások), jogszabályok, szerződéses dokumentációk ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. június 07.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő