www.cvonline.hu

Lakossági szerződésíró

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Lakossági Divízó Bankművelet Igazgatóságán belül működő Központi Szerződésírás és Hatálybaléptetés területre határozott időre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok

  • komplex, bonyolult hitel- és biztosítéki szerződések önálló elkészítése a jóváhagyott előterjesztésben foglaltak figyelembe vételével, az érvényben lévő jogszabályoknak és bank belső szabályzatainak megfelelően a bank lakossági ügyfelei részére,
  • döntési jogosultság ellenőrzése,
  • a fentiek kapcsán szoros együttműködés az érintett üzleti és kockázatkezelési területekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy jogi végzettség
  • Hitelezési és/vagy szerződésírói banki szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Egyéb képességek

  • Komplex gondolkodásmód, átlátó-képesség,
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés,
  • Szabatos, egyértelmű írásbeli készség,
  • Ügyfélorientált beállítottság,
  • Terhelhetőség,
  • Munkabírás,
  • Együttműködési hajlandóság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol