www.cvonline.hu

Lakossági szegmensmenedzser

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát,

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A lakossági tranzakciós termékek árazásával, fejlesztésével, bevezetésével, folyamatos menedzselésével kapcsolatos feladatok ellátása; versenytárselemzések készítése; kapcsolódó anyagok, valamint Portál és Internet oldalak folyamatos karbantartása és aktualizálása
  • Termék életciklus menedzsment
  • Üzletfejlesztési feladatok ellátása, külső stratégiai partnerkapcsolatok felkutatása és a lehetséges együttműködések feltérképezése, a felmerült partneri igényeknek megfelelő termék és/vagy akció kidolgozásában, menedzselésében való proaktív közreműködés, a kidolgozott termék/akció implementálása a normál, banki értékesítési folyamatokba
  • Aktív közreműködés a kapcsolódó kampányok és akciók kialakításában, kivitelezésében, lebonyolításában
  • Részvétel a lakossági kiszolgálási modell folyamatos menedzselésében
  • Aktív részvétel a hálózati akvizíciós tevékenység kialakításában, a fiókhálózat ügyfélszerzési, értékesítési, keresztértékesítési tevékenységének elősegítése; részvétel az új értékesítési lehetőségek feltárásában, részvétel a központi ajánlattételi tevékenységben
  • A lakossági szegmenst érintő fejlesztésekben való közreműködés, projektekben való aktív részvétel
  • A management részére információk összegyűjtése, feldolgozása, jelentések, elemzések készítése
  • Közreműködés rendezvények, prezentációk előkészítésében
  • Aktív közreműködés a szakmai oktatásokban
  • Aktív szakmai támogatás az értékesítési csatornák (fiókhálózat, külső értékesítési partnerek, Call Center) számára
  • Kártyatársaságokkal való aktív kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • legalább 2 éves bankszakmai tapasztalat termékfejlesztési-/menedzsmenti, értékesítés támogató, vagy értékesítési munkakörben
  • Előny: üzleti modellezés és projektmunkában szerzett tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • kiváló tervezési és szervezési készség
  • teljesítményorientált, kreatív és önálló munkavégzés
  • átlagon felüli önálló problémamegoldó képesség
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • átlagon felüli felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel és Access használattal)
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • átfogó gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • innovatív, megoldáskereső szemlélet
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • EZY és CORE rendszerek magas szintű ismerete
  • U7, HBR rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a lenti linken, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő