www.cvonline.hu

Lakossági szegmensmenedzser

  • A hirdetés 1145 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát,

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A Lakossági ügyfélszegmensben a megtakarításokkal foglakozó tanácsadók értékesítési tevékenységének támogatása a kitűzött célok megvalósítása érdekében
  • A megtakarítási termékek jövedelmezőségének, teljesítményének elemzése, akciók indítása.
  • A megtakarítási termékekkel kapcsolatos üzleti stratégia, pénzügyi tervek kialakítása, részvétel az éves/évközi tervezési/előrejelzési folyamatokban, a stratégia megvalósulásának támogatása.
  • Termék életciklus menedzsment: a megtakarítási termék(ek) bevezetéséhez, ill. meglévő megtakarítási termék(ek) kivezetéséhez szükséges üzleti előterjesztések, dokumentációk elkészítése, illetve azok kialakítási folyamatában történő egyeztetések az érintett banki területekkel,
  • Megtakarítási termékek fejlesztése az előírt termékfejlesztési módszertan szerint.
  • A bevezetett megtakarítási termékek folyamatos piaci figyelése, konkurenciafigyelés, versenytárselemzés készítése, illetve a céloktól való eltérés esetén a termék piachoz igazítása.
  • Az új megtakarítási termékek/szolgáltatások hirdetményi kondícióinak, árazásának kidolgozása.

Elvárások:

  • befektetési termékek ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek,
  • Monolith rendszer ismerete,
  • értékpapír jog ismerete
  • legalább 3 év közvetlen értékesítési tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • nagyfokú terhelhetőség
  • értékesítés orientált szemlélet,
  • önálló munkavégzés,
  • átfogó gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • innovatív, megoldáskereső szemlélet

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését honlapunkon, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő