www.cvonline.hu

Lakossági szegmensmenedzser

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Főbb feladatok

  • Termék fejlesztési feladatok: a lakossági hiteltermékek (jelzáloghitelek, fedezetlen hitelek) bevezetéséhez, ill. kivezetéséhez szükséges előterjesztések, dokumentációk elkészítése, illetve azok kialakítási folyamatában történő egyeztetések az érintett banki területekkel, az előírt termékfejlesztési módszertan szerint
  • Termék életciklus menedzsment: a lakossági hiteltermékek (jelzáloghitelek, fedezetlen hitelek) vonatkozásában
  • A lakossági hiteltermékek (jelzáloghitelek, fedezetlen hitelek) jövedelmezőségének, teljesítményének felülvizsgálata, elemzése, intézkedési javaslatok összeállítása.
  • üzleti stratégia, pénzügyi tervek kialakítása, részvétel az éves/évközi tervezési/előrejelzési folyamatokban, a stratégia megvalósulásának támogatása.
  • versenytárselemzés készítése, illetve a céloktól való eltérés esetén a termékek piachoz igazítása.
  • Az új hitelezési termékek hirdetményi kondícióinak, árazásának kidolgozása és folyamatos aktualizálása.
  • A lakossági hitelezést érintő fejlesztésekben való közreműködés, projektekben való aktív, termékoldali részvétel
  • A management részére információk összegyűjtése, feldolgozása, jelentések, elemzések készítése

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Legalább 3 éves banki lakossági hitel termékfejlesztési és -menedzsmenti szakmai tapasztalat, vagy legalább 5 éves lakossági hitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Lakossági hiteltermékek magas szintű ismerete, beleértve a vonatkozó jogszabályi háttér releváns elemeit
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Innovatív, megoldáskereső szemlélet
  • Teljesítményorientált, kreatív és önálló munkavégzés, átlagon felüli önálló problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés és megbízhatóság
  • Átfogó gondolkodásmód, rendszerszemlélet

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol