Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Lakossági mobil értékesítési munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti lakossági termékek külső helyszínen történő értékesítése alkalmazotti jogviszonyban (időpontok egyeztetése, ügyfelekkel való tárgyalás, ajánlattétel, szerződéskötéshez szükséges anyagok összeállítása);
  • Potenciális és érdeklődő ügyfeleknek történő értékesítés;
  • Kapcsolatrendszeren keresztül történő saját ügyfélszerzés, új potenciális ügyfelek felkutatása;
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfelek megtartása, újraértékesítés, futamidő/használat során felmerülő kérdések megválaszolása;
  • Együttműködés a bankfiókokkal

Munkavégzés helye:  Fejér/Komárom-Esztergom/Vas/Veszprém megye

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Együttműködési készség;
  • Alkalmazkodási képesség;
  • Nagy munkabírás;
  • Jó szervezőkészség;
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Jelentkezési határidő2015. december 13. (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20151113-1

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Veszprém
Vas
Komárom-Esztergom
Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő