www.cvonline.hu

Lakossági mobil értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

lakossági mobil értékesítési munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti lakossági termékek külső helyszínen történő értékesítése alkalmazotti jogviszonyban (időpontok egyeztetése, ügyfelekkel való tárgyalás, ajánlattétel, szerződéskötéshez szükséges anyagok összeállítása);
  • Potenciális és érdeklődő ügyfeleknek történő értékesítés;
  • Kapcsolatrendszeren keresztül történő saját ügyfélszerzés, új potenciális ügyfelek felkutatása;
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfelek megtartása, újraértékesítés, futamidő/használat során felmerülő kérdések megválaszolása;
  • Együttműködés a bankfiókokkal

Munkavégzés helye: OTP Bank Nyrt. Észak-dunántúli Régió területe

(Győr-Moson-Sopron, Veszprém, Vas, Komárom-Esztergom, Fejér megye)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Együttműködési készség;
  • Alkalmazkodási képesség;
  • Nagy munkabírás;
  • Jó szervezőkészség;
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Jelentkezési határidő2015. január 08. (www.otpbank.hu/Karrier)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt.

                Referenciakód: ÉDR20141222-1