www.cvonline.hu

Lakossági mobil értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére bővülő csapatába

munkatársat keres

Feladatok:

·        Banki és bankcsoporti lakossági termékek külső helyszínen történő értékesítése alkalmazotti jogviszonyban (időpontok egyeztetése, ügyfelekkel való tárgyalás, ajánlattétel, szerződéskötéshez szükséges anyagok összeállítása);

·         Potenciális és érdeklődő ügyfeleknek történő értékesítés;

·         Kapcsolatrendszeren keresztül történő saját ügyfélszerzés, új potenciális ügyfelek felkutatása;

·         Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfelek megtartása, újraértékesítés, futamidő/használat során felmerülő kérdések megválaszolása;

·         Együttműködés a bankfiókokkal

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron /Komárom-Esztergom /Vas/Fejér/Veszprém megye

Elvárások:

·         Középfokú végzettség;

·         Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

·         MS Office felhasználói szintű ismerete;

·         B kategóriás gépjármű vezetői engedély;

·         Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;

·         Jó problémamegoldó képesség;

·         Megbízható, pontos munkavégzés;

·         Együttműködési készség;

·         Alkalmazkodási képesség;

·         Nagy munkabírás;

·         Jó szervezőkészség;

·         Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

Előny:

·         Felsőfokú végzettség;

·         5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Jelentkezési határidő:  2016. április 22. (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20160414-2

Helyek Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar