www.cvonline.hu

Lakossági megtakarítások termékmenedzser [BABP-LMT01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.08.12.
Hirdetés azonosító: 1042382

Focus consulting

Megbízónk

Magyarország egyik meghatározó bankjának bővülő termékmenedzser csapatába keresünk Lakossági megtakarítások termékmenedzser pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- A termékek és a kapcsolódó szolgáltatások menedzselése, folyamatainak felügyelete.
- A termékek jövedelmezőségének menedzselése, tervezés, árazás, teljesítmény elemzés.
- Együttműködés az értékesítési csatornákkal, az értékesítés támogatása.
- A prémium és privát banki szegmens szolgáltatási, ügyfélkezelési és értékesítési stratégiájának támogatása.
- Részvétel új konstrukciók koncepcionális kialakításában és jóváhagyatásában.
- A lakossági megtakarítási terület képviselete a területet érintő projektekben.
- Önálló projekt menedzselési feladatok a terület számára kiemelt jelentőségű fejlesztések vonatkozásában.
- Az üzleti igényeken, valamint szabályozó környezet változásain alapuló fejlesztések eljárási megoldásainak kialakítása és koordinálása, határidők és minőségi kritériumok ellenőrzése.
- A fejlesztések üzleti hatásainak nyomonkövetése, értékelése, bemutatása.
- Együttműködés a közvetlen támogató területekkel (Jog, Pénzügy, IT, Operació).
- Kapcsolattartás külső partnerekkel (alapkezelők, lakástakarék stb.).
- Piacelemzés.
- Szabályzatok, szerződések, nyomtatványok készítése, karbantartása.

Elvárások

- Gazdasági felsőfokú végzettség.
- Minimum 3 éves üzleti termékmenedzseri / termékfejlesztési tapasztalat.
- Magas szintű szakmai felkészültség banki termékmenedzsment területen.
- Önálló munkavégzési képesség.
- Komplex problémák kezelésének képessége / rendszerszemlélet.
- Felelősségtudat, nagyfokú precizitás.
- Jó együttműködési készség.

Előny

- Megtakarítási szolgáltatások vonatkozásában szerzett szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió