www.cvonline.hu

LAKOSSÁGI KOCKÁZATKEZELŐI DÖNTNÖK ÉS KISVÁLLALATI ELEMZŐ

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • a bank portfoliójába tartozó kisebb összegű vállalati és lakossági hitelekkel kapcsolatos kockázatkezelői feladatok ellátása,
  • standard feltételektől eltérő lakossági hitel előterjesztések esetén kockázatkezelői vélemény és döntési javaslat kialakítása,
  • fiókhálózatból érkező, 50 millió Forint alatti, nem standard hitelkérelmek értékelése, kockázati szempontú átvizsgálása,
  • a kisvállalati hitel előterjesztések elemzési részében való közreműködés, folyósításhoz, szerződéskötéshez kapcsolódó ügyintézés koordinálása,
  • banki üzleti célok, termékfejlesztések, szabályzatváltozások és üzleti kezdeményezések támogatása,
  • üzleti/kockázati stratégia kialakításában való aktív részvétel,
  • kockázatkezeléssel kapcsolatos projektekben való részvétel,
  • modellezésben, scorecard fejlesztésben való aktív részvétel és támogatás.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • legalább 3 éves banki szakmai tapasztalat elemzői/kockázatkezelői területen mind kisvállalati, mind lakossági hitelezésben,
  • fedezett és fedezetlen lakossági hiteltermékek és folyamatok ismerete,
  • felsőfokú végzettség,
  • készségszintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP, banki rendszerek),
  • elemző készség, kockázatérzékenység, precizitás,
  • kiváló kommunikációs képesség.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő