www.cvonline.hu

Lakossági Kiszállítás Ügyintéző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 880761
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Magyarország vezető telekommunikációs cégéhez keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Házhozszállítással megrendelt termékek kezelése
  • Csomagok koordinációja és adminisztrációja
  • Új megrendelések felvétele
  • Ügyfél - kapcsolattartás
  • Házhozszállítási igényekkel kapcsolatos értesítések küldése
  • Eseti feladatok határidőre történő elvégzése a munkahelyi vezető és/vagy osztályvezető közvetlen utasításai alapján

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Szolgáltatói és ügyfélorientált szemléletmód
  • MS Office ismeret
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Heti elvárt minimum óraszám: 30 óra

Előnyt jelent:

  • Call Center tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 750 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Céges járat (Munkavégzés helye : Törökbálint)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!