www.cvonline.hu

Lakossági jelzáloghitelezési termékmenedzser

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • jelzáloghitelekhez kapcsolódó termékmenedzseri tevékenységek ellátása,
  • részvétel új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozásában, meglévő termékek életpályájának menedzselésében,
  • részvétel az értékesítési tevékenység támogatásban,
  • konkurencia-figyelés és elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése,
  • kapcsolódó banki rendszerek gondozása,
  • a termékek feltételeinek, tarifáinak és a kapcsolódó folyamatoknak (nyomtatványok, szabályzatok, stb.) a gondozása.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú gazdasági végzettségű,
  • lakossági hitel termékek körében szerzett termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalattal rendelkezik,
  • hatékony munkavégzés jellemzi csapatban,
  • önálló, megbízható és precíz,
  • kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség jellemzi,
  • írásbeli és szóbeli kommunikációs készsége kiváló,
  • prezentációs készsége magabiztos,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezik,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol