www.cvonline.hu

Lakossági jelzáloghitelezési tanácsadó - Budapest

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • elsősorban ingatlanfedezet mellett nyújtott hiteltermékek értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
  • értékesítési lehetőségek beazonosítása, pro-aktív értékesítés és keresztértékesítés
  • bankcsoporti termékek értékesítése
  • ügynök/ügyfél akvizíció
  • ügyféligényeken alapuló számlacsomagok, illetve tranzakcionális termékek értékesítése
  • egyéb ügyféligények felmérése, átirányítása egyéb tanácsadói területekre
  • lakossági számlavezetéshez kapcsolódó termékek és szolgáltatások értékesítése
  • ügynökök szakmai támogatása

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség / felsőfokú szakirányú képzettség
  • fedezetlen és fedezetes hitelek, törvényi szabályozások ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent
  • számítástechnikai rendszerek és alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • minimum 2 éves lakossági hitelezési tapasztalat
  • kezdeményezőkészség és vállalkozószellem
  • ügyfél orientáltság
  • hatékony szervezés
  • kapcsolatépítés
  • stressztűrés

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő