www.cvonline.hu

LAKOSSÁGI JELZÁLOGHITEL BÍRÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • a fiókhálózat, valamint az együttműködő értékesítési partnerek bevonásával értékesített lakossági hitelkérelmek központi feldolgozása, bírálatra való előkészítése,
  • döntéshozatal bírálatra előkészített dokumentáció alapján,
  • a jóváhagyott hitelügyleteknél a szerződés/szerződéstervezet és mellékleteinek elkészítése, ellenőrzése.

Az ideális jelölt:

  • a munkakör betöltésének elengedhetetlen feltételeként hitelbírálati tapasztalattal, valamint bankszakmai ismeretekkel rendelkezik,
  • közgazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettséggel rendelkezik vagy igazolt szakmai továbbképzés illetve szakmai gyakorlat esetén középfokú végzettséggel bír,
  • kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó készsége kitűnő,
  • gondolkodása ügyfélorientált,
  • munkáját pontosan, precízen és gyorsan végzi,
  • nagy teherbírás és stressz-tűrő képesség jellemzi,
  • az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • banki rendszerek ismerete: SAP, FlexCube,
  • angol és/vagy német nyelvtudás,
  • azonnali munkába állás.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő