www.cvonline.hu

Lakossági hitelreferens

  • Company_icon Pannon Takarék Bank Zrt.
  • Location_icon Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Pannon Takarék Bank Zrt. tatabányai kirendeltségére

munkatársat keres kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására.

Olyan energikus és célorientált pályázók jelentkezését várjuk, akik megfelelő pénzügyi alapismeretekkel, pénzintézeti gyakorlattal rendelkeznek.

Főbb feladatok:

  • Lakossági és vállalati ügyfélkörben banki termékek értékesítése, az említett ügyfélkör kiszolgálása.
  • Vegyen részt az ügyfelek magas szintű kiszolgálásában, aktívan mérje fel az ügyfelek pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeit a sikeres értékesítés érdekében;
  • Bővítse a fiók ügyfélkörét - aktív akvizíció;
  • Saját ügyfélkörének ápolása - aktivizálása;
  • Telefonos megkeresések - utánkövetés biztosítása
  • A termékértékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása.

Szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség és banki szakügyintézői szakképesítés;
  • Ügyfélszolgálati vagy értékesítési tapasztalat.

Személyiségbeli elvárások:

  • Kiválóan kommunikál, és könnyen teremt új kapcsolatokat.
  • Ügyfélközpontú, akit az értékesítési kihívások lehetősége lelkesít.
  • A csapatmunka és a sokrétű problémák / feladatok megoldása motiválja.
  • Talpraesett, munkáját és személyiségét dinamizmus jellemzi.
  • Szabálykövető magatartás jellemzi.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Értékpapír jogi vizsga előny.
  • Alapfokú nyelvvizsga.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely;
  • A megpályázott munkakörrel és a teljesítménnyel arányos jövedelem;
  • Versenyképes egyéb juttatási csomag;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Karrier és fejlődési lehetőség, belső és külső képzésekben való részvétel lehetősége.

Munkavégzés helye:
Tatabánya

A pályázatokat fizetési igény megjelölésével (fényképes önéletrajz, motivációs levél, referencia személy megjelölése) várjuk.