www.cvonline.hu

LAKOSSÁGI HITELKÁRTYA TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Lakossági hitelkártya termékmenedzser

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Új termékek kidolgozása, bevezetése, meglévő portfoliók gondozása, folyamatszabályozás.
  • Versenytársak tevékenységének elemzése.
  • Termékárazási stratégia kialakítása, értékesítést támogató akciók, kampányok szervezése, marketing anyagok és oktatási anyagok elkészítése.
  • Akciók kidolgozása külső partnerekkel, új értékesítési folyamatok kialakítása.
  • Üzleti javaslatok készítése, üzleti eredmények mérése, elemzések.
  • Jogi, szabályozói környezet folyamatos figyelemmel kísérése.
  • IT támogató rendszerek ismerete, IT fejlesztések specifikálása, tesztelése.
  • Előterjesztések, szabályozó dokumentumok készítése.

Követelmények:

  • Pénzügyi vagy közgazdasági főiskolai- vagy egyetemi végzettség
  • Alapvető banküzemi ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen, tanácsadó cégnél, lakossági banknál vagy MNB-nél szerzett munkatapasztalat.
  • MS Office Word, PowerPoint magabiztos alkalmazása. Excel magas szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó, elemző készség.
  • Strukturált, hatékony illetve folyamatorientált gondolkodásmód.
  • Pozitív és lendületes munkastílus.
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt.
  • Hitelkártya területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 30.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, kattintson a Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő