www.cvonline.hu

LAKOSSÁGI HITELEZÉSI TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

 Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BUDAPEST

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • a lakossági jelzáloghitelekhez, személyi kölcsönökhöz, valamint a kapcsolódó termékek termékmenedzseri tevékenységeinek ellátása,
  • új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása,
  • meglévő termékek életpályájának menedzselése,
  • részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában,
  • közreműködés a termékoktatásokban,
  • együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel,
  • kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külső partnerekkel,
  • konkurencia-figyelés, -elemzés valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése,
  • kapcsolódó banki rendszerek üzleti gondozása.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú gazdasági végzettségű,
  • lakossági hitel termékek körében szerzett termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalattal rendelkezik,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik,
  • hatékony munkavégzés jellemzi csapatban,
  • önálló, megbízható és precíz,
  • kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség jellemzi,
  • írásbeli és szóbeli kommunikációs készsége kiváló,
  • prezentációs készsége magabiztos,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezik.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének feltüntetésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő