www.cvonline.hu

Lakossági hitelezési munkatárs - Kaposvár

  • A hirdetés 443 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. Kaposvári Fiókjába

gyakorlattal rendelkező

lakossági hitelezési munkatársat

keres

Feladatok:

  • Lakossági hitelezési feladatok ellátása
  • Lakossági folyószámla ügyintézéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • jelzáloghitelezésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú – szakirányú – iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet, termékértékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

A fényképes pályázatát 2016. április 30-ig a bérigény megjelölésével a „Jelentkezés” gombra kattintva küldheti el részünkre.

Helyek Somogy
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő