www.cvonline.hu

Lakossági hitel panaszkezelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.06.
Hirdetés azonosító: 894722

Bankszektorban működő, budapesti kiemelt ügyfeleink bővülése miatt keresünk új kollégákat határozott időre (6-8 hónap).

Feladatok:

-Lakossági hitelpanaszok teljes körű szakmai, ügyfélkapcsolat nélküli kivizsgálása a határidők betartásával
-Archív rendszerekből történő adatlegyűjtés, megkeresésekre válaszadás
-A panaszügyek kapcsán szükséges és engedélyezett hitelkorrekciók előkészítése, intézkedés annak végrehajtására
-A vizsgálati eredmények dokumentált dokumentált nyomon követése (iktatás, archiválás)
-Társterületekkel való kapcsolattartás felmerülő szakmai kérdések tekintetében

Elvárások:

-Középfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
-Hitelezéshez kapcsolódó jogszabályok ismerete
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word)
-Hitelezési területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
-Nagyfokú monotonitástűrés

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján