www.cvonline.hu

Lakossági hitel panaszkezelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.06.

Pozíció leírása / Job description

Bankszektorban működő, budapesti kiemelt ügyfeleink bővülése miatt keresünk új kollégákat határozott időre (6-8 hónap).

Feladatok:

-Lakossági hitelpanaszok teljes körű szakmai, ügyfélkapcsolat nélküli kivizsgálása a határidők betartásával
-Archív rendszerekből történő adatlegyűjtés, megkeresésekre válaszadás
-A panaszügyek kapcsán szükséges és engedélyezett hitelkorrekciók előkészítése, intézkedés annak végrehajtására
-A vizsgálati eredmények dokumentált dokumentált nyomon követése (iktatás, archiválás)
-Társterületekkel való kapcsolattartás felmerülő szakmai kérdések tekintetében

Elvárások:

-Középfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
-Hitelezéshez kapcsolódó jogszabályok ismerete
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word)
-Hitelezési területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
-Nagyfokú monotonitástűrés

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozott idejű