www.cvonline.hu

Lakossági hitel panaszkezelő (határozott időre)

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Az Erste Bank Hungary Zrt. Hitel Panaszkezelési Csoportja lakossági hitel panaszkezelő munkatársat keres határozott időre, 6-8 hónapra.

Főbb feladatok

  • Lakossági hitelpanaszok teljes körű szakmai kivizsgálása a határidők betartásával,
  • archív rendszerekből történő adatlegyűjtés, megkeresésekre válaszadás,
  • a panaszügyek kapcsán szükséges és engedélyezett hitelkorrekciók előkészítése, intézkedés annak végrehajtására,
  • a vizsgálati eredmények dokumentált dokumentált nyomon követése (iktatás, archiválás)
  • társterületekkel való kapcsolattartás felmerülő szakmai kérdések tekintetében.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • legalább középfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • hitelezéshez kapcsolódó jogszabályok ismerete,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word),
  • hitelezési területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • banki rendszerek ismerete előnyt jelent.

Személyiségbeli elvárások

  • Önálló, felelős munkavégzés.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Együttműködési és kommunikációs készség.
  • Precizitás.
  • Terhelhetőség.
  • Csapatmunka.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a "Jelentkezés" gombra kattintva:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű