www.cvonline.hu

Lakossági fióki értékesítési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 970855
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ha felcsigáztuk a fantáziádat, csatlakozz hozzánk!

Ezúttal banki, pénzügyi területen működő partnercégünk fiók értékesítési munkájára keresünk diákokat.Egyik fő célunk, hogy megtaláljuk azokat a tehetséges diákokat, akik a gyakornoki idő lejárta után munkavállalóként is erősíthetik csapatukat.

Feladatok:

  • A lakossági szegmensnek értékesítők munkájának  támogatása, utódlásuk biztosítása
  • Banki értékesítés területének megismerése
  • Értékesítési technikák elsajátítása
  • Értékesításhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Pénzügyi/Számviteli alapismeretek
  • Legalább fél éves vállalt gyakorlati idő
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Meggyőző kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Banki kultúrához való alkalmazkodás

Munkaidő: Hétfőtől Péntekig 8.00-16.00 között -heti minimum 20 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bruttó 702 Ft/óra diák bér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítéset követően!
Kérdésed esetén kérlek hívd a +36 70 452-3338-es számon Virágos Reginát!