www.cvonline.hu

Lakossági finanszírozási termékmenedzser

  • A hirdetés 1232 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, lakossági finanszírozási termékmenedzsermunkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Stratégiai és értékesítési célok elérését támogató, piac- és versenyképes termékek önálló kialakítása, illetve ezen termékek, valamint a kapcsolódó folyamatok folyamatos, önálló menedzselése.
  • Termék életciklus menedzsment (piac elemzés, versenytárs elemzés, jövedelmezőségi vizsgálatok)
  • Szakmai részvétel a termékértékesítés támogatásában, a marketing kommunikáció kialakításában, illetve a kapcsolódó kampányok menedzselésében

Elvárások:

  • Fedezetlen hitelek (személyi kölcsön, folyószámla hitel) fejlesztésében, menedzselésében szerzett tapasztalat.
  • Üzleti modellezésben és projektmunkában szerzett tapasztalat.
  • Kampánymenedzsment tapasztalat.
  • Értékesítési tapasztalat előny
  • Üzletfejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • Legalább 5 éves bankszakmai tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • kiváló kommunikációs készség,
  • Határozottság,
  • Rendszerszemlélet,
  • Értékesítés orientált szemlélet,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó probléma megoldó készség,
  • Átfogó gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • Innovatív, megoldáskereső szemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését az alábbi linken, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő