Lakossági finanszírozási termékmenedzser - fedezetlen hitelek

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Lakossági finanszírozási termékmenedzser

Fedezetlen hitelek

Főbb feladatok:

  • A lakossági fedezetlen hiteltermékek árazásával, fejlesztésével, bevezetésével, folyamatos menedzselésével kapcsolatos feladatok ellátása; versenytárselemzések készítése; kapcsolódó anyagok, valamint Portál és Internet oldalak folyamatos karbantartása és aktualizálása
  • Termék életciklus menedzsment
  • Üzletfejlesztési feladatok ellátása, külső stratégiai partnerkapcsolatok felkutatása és a lehetséges együttműködések feltérképezése, a felmerült partneri igényeknek megfelelő termék és/vagy akció kidolgozásában, menedzselésében való proaktív közreműködés, a kidolgozott termék/akció implementálása a normál, banki értékesítési folyamatokba
  • Aktív közreműködés a kapcsolódó kampányok és akciók kialakításában, kivitelezésében, lebonyolításában
  • Részvétel a lakossági kiszolgálási modell folyamatos menedzselésében
  • Aktív részvétel a hálózati akvizíciós tevékenység kialakításában, a fiókhálózat ügyfélszerzési, értékesítési, keresztértékesítési tevékenységének elősegítése; részvétel az új értékesítési lehetőségek feltárásában, részvétel a központi ajánlattételi tevékenységben
  • A lakossági szegmenst érintő fejlesztésekben való közreműködés, projektekben való aktív részvétel
  • A management részére információk összegyűjtése, feldolgozása, jelentések, elemzések készítése
  • Közreműködés rendezvények, prezentációk előkészítésében
  • Aktív közreműködés a szakmai oktatásokban
  • Aktív szakmai támogatás az értékesítési csatornák (fiókhálózat, külső értékesítési partnerek, Call Center) számára

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 éves bankszakmai tapasztalat értékesítési, termékfejlesztési/-menedzsmenti munkakörben
  • Előny: fedezetlen hitelezési szakmai múlt és hitelkártya terméktapasztalat
  • Üzleti modellezésben és projektmunkában szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Kiváló tervezési és szervezési készség
  • Innovatív, megoldáskereső szemlélet
  • Teljesítményorientált, kreatív és önálló munkavégzés
  • Átlagon felüli önálló problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Átlagon felüli felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel és Access használattal)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Átfogó gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb      pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol