www.cvonline.hu

Lakossági és kisvállalkozói értékesítési tanácsadó

Régió:

Bács-Kiskun

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 946122
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy kecskeméti telephellyel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat lakossági és kisvállalkozói értékesítési tanácsadó pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A teljeskörű lakossági és micro valamint a vállalati passzív termékek, folyamatok és rendszerek  alapos megismerése, a termékismeret folyamatos fejlesztése
  • A fióki értékesítési és ügyfélszolgálati folyamatok betartása
  • A betérő ügyfeleknek történő aktív értékesítés
  • Részvétel a fiók proaktív értékesítési tevékenységében
  • A lakossági, micro és vállalati ügyfelek zökkenőmentes kiszolgálása az ügyfélszolgálati jellegű ügyféligényekre vonatkozóan
  • Egyéb feladatok, amelyekkel vezetője megbízza
  • A változó üzleti környezet és a szervezet tevékenységéből adódóan felmerülő új problémák, feladatok megoldása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások:

  • OKJ vagy felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Pontos és gyors munkavégzés
  • Nyugodt kommunikáció
  • Konfliktuskezelő képesség, stressztűrés, terhelhetőség
  • Gyors tanulási képesség, pénzügyi termékek gyors megértése és átlátása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Értékpapírjogi vizsga megléte

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Teljes munkaidő
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • versenyképes jövedelm + ösztönző jutalék + cafetéria

A tanácsadók feladata megismerni és megérteni a hozzájuk forduló ügyfelek igényeit és elképzeléseit, és ezekre felkínálni a legmegfelelőbb banki megoldásokat. Új munkatársaink szakmai elindulását egy átfogó és jól bevált két hónapos betanulási programmal támogatjuk. Ez nagymértékben segíti őket a kitűzött értékesítési célok elérésében és a szakmai kiteljesedésben.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése