www.cvonline.hu

Lakossági értékesítő

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Cégünk Vodafone Franchise üzletébe

Budapestre -

pozícióba

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • értékesítés, szakszerű ügyfélkezelés

Az ideális pályázó rendelkezik:

  • minimum középfokú végzettséggel,
  • számítógépes ismeretekkel (word, excel),
  • 1 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • értékesítői vénával,
  • kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készséggel,
  • ügyfél centrikus hozzáállással,
  • önállóan munkavégzésre való képességgel,
  • alapfokú műszaki beállítottsággal

Amit kínálunk:

  • bérezés fix és az elért eredményektől függő prémiumrendszer
  • érdekes munka egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő cégnél.

   Munkavégzés helye:

Budapest, Bevásárlóközpont

 Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét pontos bérigény megjelöléssel várjuk Bp.lakossági jeligével. A hiányosan beérkező pályázatokat nem áll módunkban értékelni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő