www.cvonline.hu

Lakossági értékesítő

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Cégünk Vodafone Franchise üzletébe

Budapestre - Lakossági értékesítő pozícióba

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • értékesítés, szakszerű ügyfélkezelés

Az ideális pályázó rendelkezik:

  • minimum középfokú végzettséggel,
  • számítógépes ismeretekkel (word, excel),
  • 1-2 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • értékesítői vénával,
  • kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készséggel,
  • ügyfél centrikus hozzáállással,
  • önállóan munkavégzésre való képességgel,
  • alapfokú műszaki beállítottsággal

Amit kínálunk:

  • kimagasló értékesítői juttatási csomag
  • bejárási költség hozzájárulás
  • 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest, Bevásárlóközpont Árkád, Pólus, Corvin

Cegléd, Budapest útvonalon a 4-es főút mentén a bejárás autóval biztosított

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre "BP-lakossági-CV" jeligére várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő