www.cvonline.hu

Lakossági értékesítési támogatási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 870728
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A Budapest Bank tehetséges főiskolai/egyetemi hallgatókat keres nyíregyházi fiókjaiba.
Gyakornokaink részt vesznek egy átfogó és jól bevált két hónapos betanulási programon, ezt követően kipróbálhatják magukat a fióki értékesítési területén.
Jól teljesítő gyakornokaink a tanulmányaik végeztével állásajánlatot kaphatnak.

Feladatok:

  • Gyakornokaink feladata megismerni a banki értékesítés területét, termékeinket, illetve folyamatainkat. Ezzel párhuzamosan értékesítési technikákat sajátítanak el, melyet a gyakorlatban is kipróbálhatnak. A feladatkör másik területe az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben (elsősorban utolsó éves hallgatókat várunk).
  • Egy éves, de legalább fél éves vállalt gyakorlati idő (akár részmunkaidőben is)
  • A kiválasztott gyakornok foglalkoztatása iskolaszövetkezeten keresztül történik.

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.
  • Rugalmas a munkavégzés helyét illetően.
  • Pontosan és gyorsan dolgozik.
  • Képes egyszerre több feladatot is ellátni. Terhelhető.
  • Tájékozott a pénzügyi világban.

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása, tapasztalat szerzés
  • Brutto 679 Ft/óra diákbér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.