www.cvonline.hu

Lakossági Értékesítési Szenior Szakember

  • A hirdetés 941 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok:

  • A partneri együttműködések célkitűzéseinek és hatékonyságának biztosítása. A kiemelt partnerhálózatok és hozzájuk beszerződött alügynökök és a fiókhálózat munkájának összehangolása, támogatása.
  • Értékesítési akciók menedzselése, szakmai támogatása
  • Partnerek tájékoztatása, információk átadása
  • Partner rendezvények megszervezése
  • Tárgyalások szervezése, lebonyolítása
  • Fiókban dolgozó jelzálog specialisták munkájának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 éves értékesítési területen vagy partnermenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Hitelközvetítői piac jó ismerete
  • Kiváló jelzálog termékismeret
  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban, magas szintű tárgyalás technikai ismeret
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Teljesítményorientált, kreatív és önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol