www.cvonline.hu

Lakossági értékesítési munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére bővülő csapatába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti lakossági termékek külső helyszínen történő értékesítése alkalmazotti jogviszonyban (időpontok egyeztetése, ügyfelekkel való tárgyalás, ajánlattétel, szerződéskötéshez szükséges anyagok összeállítása)
  • Potenciális és érdeklődő ügyfeleknek történő értékesítés
  • Kapcsolatrendszeren keresztül történő saját ügyfélszerzés, új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfelek megtartása, újraértékesítés, futamidő/használat során felmerülő kérdések megválaszolása
  • Együttműködés a bankfiókokkal

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom /Vas/Fejér megye

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Alkalmazkodási képesség
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Jelentkezési határidő2016. október 12.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód:  ÉDR20160929-1

Munkavégzés helye Komárom-Esztergom megye/Vas megye/Fejér megye
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér, Komárom-Esztergom, Vas