www.cvonline.hu

Lakossági értékesítési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1002003
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Gyakornokot keresünk lakossági értékesítési feladatok ellátására multinacionális bank partnerünk részére.

Feladatok:

  • Megismerni a banki értékesítés területét, termékeinket, illetve folyamatainkat.
  • Értékesítési technikákat sajátítanak el, melyet a gyakorlatban is kipróbálhatnak
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton nívós gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Legalább fél éves vállalt gyakorlati idő
  • Pénzügyi/Számviteli alapismeretek
  • Heti minimum 20 óra munkavégzés
  • Nyitott személyiség
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Meggyőző kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Banki kultúrához való alkalmazkodás

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 702 Ft/ óra
  • Igényes multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése