www.cvonline.hu

Lakossági értékesítés támogató

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a fiókhálózattal, értékesítési és operatív kérdésekben
  • A fiókok napi üzleti folyamatainak menedzselése,(nyitás, zárás, készlet, BCP stb) a társosztályokkal való együtt működés, az ehhez kapcsolódó fióki- és központi jelentések elkészítése
  • Értékesítési versenyek/kampányok szervezése, teljes körű menedzselése, fiókhálózati kommunikáció, mérés és visszajelzés készítése
  • Értékesítési segédletek/eszközök kidolgozása, adatbázisok összeállítása
  • Előterjesztések, prezentációk készítése, angol és magyar nyelven
  • Megtakarítási felelősség, kampányok, értékesítési versenyek/ösztönzők szervezése és kommunikációja
  • Felelős az Update7 üzleti oldalról felmerült igények megvalósításáért (lekérdezések és fejlesztési igények meghatározása, stb.)
  • Értékesítési Portál napi menedzselése (Napi Hírek, oldalak fejlesztése, karbantartása), üzenetek felügyelete, fiókhálózati kommunikáció
  • Oktatások tartása a fiókhálózat számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • min. 5 éves lakossági értékesítési területen vagy fiókhálózatban szerzett tapasztalat
  • Bankfióki rendszerek, folyamatok utasítások alapos ismerete
  • Befektetési és számla termékek és fióki folyamatok magas szintű ismerete
  • Felhasználói szintű Excel, PPT valamint CRM rendszer alapos ismerete
  • aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és prezentációs készséggel rendelkezik
  • Dinamikus, határozott;
  • Önálló- és csapatmunkára egyaránt alkalmasű
  • Eredményorientált
  • Precíz

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését az alábbi linken.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol