www.cvonline.hu

Lakossági behajtási csoportvezető

  • A hirdetés 97 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Kockázatkezelési terület Lakossági behajtási csapata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Lakossági Workout csapat csoportvezetői szintű támogatása és fejlesztése
  • Behajtási folyamatok optimalizálása (90 napon túli tartozások)
  • Speciális behajtási folyamatok kezelése pl: egyedi minősítés, faktorálás, behajtási rendszer fejlesztés és tesztelés stb.
  • Stratégiai tervek megvalósítása, ügyfél specifikus megoldások megtalálása
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés és együttműködés a Lakossági Workout osztályvezetővel
  • Társterületekkel, esetlegesen ügyvédi irodákkal és külső behajtókkal kapcsolattartás
  • Aktuális jogi környezet naprakész ismerete
  • Nyilvántartások vezetése és riportálások a vezetőség felé

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági/államigazgatási vagy jogi végzettség
  • aktív angol nyelvtudás
  • analitikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés
  • határozott, döntésképes a saját hatáskörébe tartozó ügyekben
  • minimum 5 éves releváns behajtási (workout) tapasztalat
  • precizitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten: MS Excel, Word, Excel Makro, Power Point
  • nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
  • kitartás, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:

  • korábbi vezetői tapasztalat
  • SQL, SAS ismerete és aktív használata
  • adatbányász affinitás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő