www.cvonline.hu

Lakossági banki tanácsadó

  • A hirdetés 819 napja lejárt

(Észak- Kelet-Magyarország)

Főbb feladatok:

  • Lakossági ügyfelek teljes körű, gyors és precíz kiszolgálása;
  • Ügyféligényeknek megfelelő pénzügyi termékek értékesítése;
  • Termékértékesítéshez szükséges adminisztrációs, ellenőrzési és back office feladatok ellátása;
  • Ügyféligény felkeltése, új ügyfelek akvirálása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél panaszok kezelése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett vagy értékesítésben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat;
  • Forint és valuta pénztárosi vizsga előny;
  • Értékesítési attitűd és szemlélet;
  • Nyitott, kommunikatív, együttműködő személyiség;
  • Kitűnő ügyfélorientált, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készséggel rendelkezik;
  • Talpraesett, felelősségteljes és céltudatos.
  • Proaktivitás jellemzi.

Jelentkezni a magyar nyelvű Önéletrajz elküldésével és a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.
Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel az Ön által megpályázott pozíció nevét!