www.cvonline.hu

Lakossági Banki Tanácsadó

  • A hirdetés 1197 napja lejárt
51397-Lakossági Banki TanácsadóLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű pénzintézete. A szombathelyi fiók csapatának erősítésére

munkatársat keresünk.

Feladatok:
    • befektetési és hitelezési tanácsadás;
    • lakossági és vállalati számlavezetés;
    • termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
    • lakossági ügyfélpanaszok kezelése
    • lakossági, vállalati termékek értékesítése a bank mindenkori értékesítési stratégiája mentén.
Elvárások:
    • 2-3 év pénzintézetnél szerzett szakmai tapasztalat;
    • banki termékek széleskörű ismerete;
    • udvariasság, pontosság, rugalmasság;
    • kiváló kommunikációs készség;
    • ügyfélközpontúság.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 51.397-as referenciaszámra az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.