www.cvonline.hu

Lakkozó üzemi technológus (Gy-M-S)

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei fémmegmunkálással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Lakkozó üzemi technológus kollégát, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Fanuc festő robotos automata lakkozó és kézi lakkozó gyártásának felügyelete, fejlesztése, karbantartása és robot programok írása
  • Új termékek bemintázása, jóváhagyatása
  • Beosztott gépkezelők irányítása, fejlesztése, motiválása, értékelése
  • Beruházási tervek készítése, nyomon követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 5 éves termelési gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Lakkozás technológiai tapasztalat (kézi és robot lakkozó)
  • Vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • SAP ismerete előny
  • Önállóság, szervezőkészség, analitikus látásmód, motivációs készség, képesség a munkatársak segítésére
  • LEAN módszerekben való jártasság előny

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő