www.cvonline.hu

Lakkozó mérnök

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Nemzetközi autóipari gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelési folyamatok értékelése a hatékonyság és az idő mérésével;
  • Új és meglévő projektek normaidő mérése;
  • Kapacitástervezésében való részvétel;
  • PPS-ben való kalkulálás;
  • Adatszolgáltatás a kontrolling és a gazdasági osztály számára;
  • Folyamatos együttműködés a termelés vezetővel és a csoportvezetőkkel;
  • Segítségnyújtás a termelési növekedésnél;
  • Már meglévő darabjegyzékek és munkautasítások felülvizsgálata.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Lakkozó területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, EDV, PPS, Auto CAD);
  • Kommunikációképes német nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012