www.cvonline.hu

Lakkozó, fényező - Németország (Referenciaszám: MR-1757)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1083550

Feladatok:

  • Elsősorban fából készült iparcikkek, burkolatok lakkozása, pácolása, védőbevonat felvitele
  • Kezelendő felületek előkészítése, zsír- és egyéb szennyeződések eltávolítása
  • Munkakörnyezet tisztántartása

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz

Előny:

  • Külföldi munkatapasztalat
  • Magasfényű lakkozásban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, ami tapasztalat és nyelvtudás mértékétől függően változhat
  • Túlórapótlék
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó MR-1757-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatás telefonon, valamint személyesen Győrben (Attila utca 6.) hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között, továbbá Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt szerdától péntekig 10:00-17:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)