www.cvonline.hu

Lakkfestő

  • A hirdetés 158 napja lejárt

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Lakkfestő

Feladatok:

  • Lakkfestés – statikus és nem statikus rendszerrel
  • Alapozás
  • Festés előkészítés
  • Festőrendszer napi karbantartása

Elvárások:

  • 8 általános osztály elvégzése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat
  • 2 műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny:

  • Járműfényező végzettség
  • Autófényezésben jártas gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Vasvár
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő