www.cvonline.hu

Lakberendező, tervező

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Prémium kategóriás, „made in Italy” fürdőszobai burkolatokat, bútorokat valamint lakberendezési termékek forgalmazó exkluzív bemutatótermünkbe munkatársat keresünk:

lakberendező, tervező

munkakörbe.

A következő feladatok várnak megoldásra:

  • Az értékesítési menedzserekkel együttműködve elkészíteni a szükséges képes ajánlatokat, terveket, látványterveket, a rendelkezésre műszaki paraméterek figyelembevételével.
  • Műszaki és termékegyeztetések vevőkkel, építészekkel, beszállító partnerekkel, illetve további termékek betervezése a projektbe.
  • Bemutatótermi érdeklődők, potenciális vevők magas színvonalú tájékoztatása, termékkínálatunk megismertetése, cégfilozófiánk hiteles közvetítése, árajánlatok készítése.
  • Igényes hazai és nemzetközi vevőkörünk kiszolgálása.
  • A megvalósuló projektek nyomon követése, folyamatos ellenőrzése, projektek lezárása.
  • Kapcsolattartás, kooperálás vevőkkel, belsőépítészekkel, partnerekkel, gyártókkal.
  • Új kapcsolatok kialakítása belsőépítészekkel, lakberendezőkkel.
  • Egyedi tervezésű termékek beárazása.

Veled szeretnénk dolgozni ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és az angol nyelven történő tárgyalás, üzleti levelezés nem okoz gondot.
  • Megoldás centrikusan állsz a helyzetekhez és a nehéz bonyolult feladatok nem riasztanak vissza attól, hogy sikeres legyél és pénzt keress.
  • Nem okoz gondot, hogy Törökbálinton dolgozz velünk, esetenként szombati munkabeosztásban.
  • Csapatjátékos vagy, rugalmasan működsz együtt kollégákkal és vevőkkel egyaránt.
  • Nyitott vagy új kreatív prezentációs eszközök, módszerek bevezetésére, alkalmazására (gyártói szoftverek).
  • Minimum 2 éves tervezői gyakorlattal rendelkezel.
  • Magabiztosan használod az alábbi prezentációs szoftvereket: Sketchup (vagy más 2D és 3D szoftvereket), PowerPoint, Photoshop.

Előnyt jelenthet mindkettőnknek ha:

  • Szereted a lakberendezéssel és felújítással kapcsolatos kérdéseket.
  • Érdeklődsz az aktuális design trendek és termékek iránt.

Amit mi tudunk kínálni:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos munkahely,
  • Nyugodt, inspiráló munkakörnyezet,
  • Családias, kis létszámú csapat,
  • Bepillantás nyerhetsz a nemzetközi design világába, kiállításokon való részvétel,
  • Lehetőség nemzetközi és belföldi szakmai kapcsolatok építésére.

Munkavégzés helye: Törökbálint MAXCity Lakberendezési Áruház

Jelentkezés módja: Fényképes, magyar és angol szakmai önéletrajz elküldése a Jelentkezés gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő