www.cvonline.hu

Lakberendezésicikk-eladó /kasszás

  • A hirdetés 921 napja lejárt

Európa vezető bútordiszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XI. kerület) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Az Ön feladata:

  • Árufeltöltés, polckép kialakítása, gondozása
  • Akciók, árkihelyezések végrehajtása
  • Árukészlet gazdálkodás
  • Kassza kezelése

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő