Lakberendezési tanácsadó/Visual Merchandiser (Bútor osztály)

  • A hirdetés 872 napja lejárt

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő lakberendezéssel foglalkozó vállalat.

Megbízásukból keresünk

Lakberendezési tanácsadó/Visual Merchandiser

(Bútor osztály)

pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Az új áruházak nyitásánál aktív részvétel,
  • Az áruházi eladótér folyamatos berendezése és átrendezése,
  • Szezonális dekorációk megépítése,
  • Az áruház egységes megjelenésének biztosítása a központi normatívák alapján,
  • A bútorok és a különböző berendezési tárgyak összeszerelése,
  • Displayek, matricák és egyéb kiegészítők kihelyezése,
  • Az áruházi eladótér esztétikus megjelenésének kialakítása forgalom növekedés elérése céljából.

Elvárások:

  • Folyékony NÉMET nyelvtudás,
  • Jártasság bútor összeszerelésben,
  • Kreativitás, szépérzék a lakberendezés területén,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Magas fokú utazási hajlandóság,
  • Terhelhetőség, pozitív hozzáállás,
  • Jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal.

Lokáció:

Budapest/országos

Kontakt:

Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő