www.cvonline.hu

Lakberendezési cikk eladó-kasszás

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit. A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budaörsre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az Ön feladata:

  • Árufeltöltés, polckép kialakítása, gondozása
  • Akciók, árkihelyezések végrehajtása
  • Árukészlet gazdálkodás
  • Kassza kezelése

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Budaörs FASO”)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő