www.cvonline.hu

Lakberendezési áruházi kisegítő

  • A hirdetés 600 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

 Monor

A Job Force Iskolaszövetkezet lakberendezési áruházat üzemeltető partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat

Feladatok:

  • bolti feladatok ellátása
  • vevők kiszolgálása, segítése
  • nagyobb fizikai munka, áruház termékeinek pakolása

Fizetés:

  • br.: 700 ft/óra

Elvárások:

  • 16. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő: Heti két nap 4 órában, suli mellett is végezhető!

Munkavégzés helye: Monor
Környező településekről útiköltséget álljuk!

E-mailben: az alábbi címen a neved és a telefonszámod elküldésével. Tárgyba írd bele: Lakberendező áruházi kisegítő_Monor

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok