www.cvonline.hu

Lakberendezési áruházi kisegítő - Budaörs

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

Lakberendezési áruházi kisegítő

Budaörs

A Job Force Iskolaszövetkezet lakberendezési áruházat üzemeltető partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat

Feladatok:

  • bolti feladatok ellátása
  • vevők kiszolgálása, segítése
  • nagyobb fizikai munka, áruház termékeinek pakolása

Fizetés:

  • br.: 770 ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minél több munkaidő vállalása

Munkaidő: Napi 4-6 óra. Előny: minél több idő vállalása.

Munkavégzés helye: Budaörs
Arányos útiköltség támogatás!

Jelentkezés az alábbi E-mail címen címen a neved és a telefonszámod elküldésével. Tárgyba írd bele: Lakberendező áruházi kisegítő_Budaörs

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok