www.cvonline.hu

Lakberendezési áruházban kisegítő diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1095837

„Az otthon felszereléséhez mindent” árusító cég nemzetközi kiskereskedelmi lánc alapítója és tulajdonosa a Dánia-szerte az ország vezető kereskedőjeként ismert Lars Larsen, akinek „mindig van a tarsolyában egy jó ajánlat”. A cégcsoportnak ma mintegy kb 2.400 áruháza van, melyek a következő 44 országban működnek. A csoport éves forgalma 2,9 milliárd euró. A stabilan, szabályozott módon növekvő csoportnak csaknem 20.000 alkalmazottja van.
Feladatok:

  • Árukihelyezésben való segédkezés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • November 1-től január 31-ig bruttó 900 Ft/ órás bér

Előnyök:
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet
  • Azonnali kezdési lehetőség

Nyelv:
  • Magyar

Kategória
Egyéb
Régió