www.cvonline.hu

Lakberendezési áru értékesítő, mozgató és számlázó

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

 A KIKA a lakberendezés meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 9 áruházzal.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk nagykanizsai üzletünkbe

munkatársat

(teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • Az üzletben kiszolgálja és tájékoztatja a vevőket
  • Az eladásra kerülő termékek állagmegóvásával, értékesítésre történő előkészítésével, eladótéri kihelyezésével, értékesítésével és számlázásával kapcsolatos feladatokat lát el
  • Aktív értékesítést végez (elad, tanácsot ad a vevőnek, feltölti áruval a polcokat, kézi raktárba árut betárol, az eladótérbe kihelyez, árut átvesz, kiad, mozgat és számláz)
  • Az üzlet tisztántartásáról gondoskodik

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Lakberendező végzettség, lakberendezési kiegészítők terén értékesítési gyakorlat előny
  • Minimum 2 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Teljesítmény-, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs, együttműködő és empatikus készség, dinamikus személyiség
  • Rugalmasság, tisztelettudó viselkedés, pozitív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát 2014.08.10-ig az alábbi e-mailre Beke Anita részére.

A személyes meghallgatások a nagykanizsai üzletben (8800 Nagykanizsa, Ady Endre utca 45.)

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Helyek Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő