Lakberendezési áru értékesítő, mozgató és számlázó munkatárs

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

 A KIKA a lakberendezés meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 9 áruházzal.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk szegedi üzletünkbe

Lakberendezési áru értékesítő, mozgató és számlázó

munkatársat

(részmunkaidőben)

Feladatok:

  • Az üzletben kiszolgálja és tájékoztatja a vevőket
  • Az eladásra kerülő termékek állagmegóvásával, értékesítésre történő előkészítésével, eladótéri kihelyezésével, értékesítésével és számlázásával kapcsolatos feladatokat lát el
  • Aktív értékesítést végez (elad, tanácsot ad a vevőnek, feltölti áruval a polcokat, kézi raktárba árut betárol, az eladótérbe kihelyez, árut átvesz, kiad, mozgat és számláz)
  • Az üzlet tisztántartásáról gondoskodik

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Bútor és lakberendezési kiegészítők terén értékesítési gyakorlat előny
  • Minimum 1 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Raktárkezelési tapasztalat, gyakorlat előny
  • Erős fizikai munkavégzésre hajlandóság, átlagon felüli állóképesség és terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Teljesítmény-, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs, együttműködő és empatikus készség, dinamikus személyiség
  • Rugalmasság, tisztelettudó viselkedés, pozitív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Kellemes, tiszta, kulturált munkahelyi környezet
  • Bérezés: Alapbér + egyéni jutalék, útiköltség-térítés, szombat-vasárnapi pótlék egyaránt, béren kívüli juttatás-Cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Alapképzések és továbbfejlődési lehetőségek
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát 2014.10.31-ig az alábbi e-mailre Nagy Annamária részére.

A személyes meghallgatások a szegedi üzletben (6728 Szeged, Vásárhelyi Pál utca 18.) kerülnek sorra.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 4 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 4 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő