www.cvonline.hu

Lakberendezési aprócikk osztályvezető

  • A hirdetés 96 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

Újonnan nyíló áruházunkba, Győrbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ebben a munkakörben Ön felelős az osztályon dolgozó csapatért, a készletért és a forgalomért.

Amit elvárunk:

  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Érdekli a lakberendezés és az értékesítés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre! Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „GYŐR – Lakberendezési aprócikk osztályvezető ”

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő