www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Lakatos

Szigetszentmiklósi telephelyű, nyílászáró gyártó és forgalmazó cég

lakatos szakmunkást keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Alumínium és műanyag nyílászáró szerkezetek gyártása műszaki dokumentációk alapján
  • lemezmegmunkálás, darabolás, hajlítás, lyukasztás  műszaki dokumentációk alapján
  • kézi anyagmozgatás

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • szakirányú lakatos / fémmegmunkáló szakmunkás végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakrajzok magabiztos olvasása, értelmezése
  • Pontos, tiszta, igényes munkavégzés
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • alumínium/műanyag ablakok gyártásában, szerelésében szerzett tapasztalat előny!
  • lemezhajlító gépen, lemezollón szerzett gyakorlat előny!

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Modern, kultúrált munkakörnyezet
  • Munkábajárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő