www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 721 napja lejárt

HAWLE KFT.

A HAWLE név világszerte a minőséget, a vevőközpontúságot és az innovációt jelenti.
A HAWLE vízellátás és csatornázás minőségi szerelvényeinek gyártója.
A HAWLE magyarországi képviselete és gyára 1989-ben alakult, azóta elismert anyagbeszállítója a víziparnak.

keres munkatársat

Lakatos

munkakörbe

Gyártói csapatunk erősítésére keresünk a legkorábbi belépéssel motivált Lakatos kollégát.

Feladatok:

  • Megmunkáló üzemben való munkavégzés
  • Gépkezelés
  • Lakatosjellegű munkák elvégzése
  • Anyagelőkészítés

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Fémipari alapismeretek, szakirányú végzettség
  • Forgácsolásban szerzett tapasztalat, vagy betanulási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó munkabírás, csapatszellem
  • Megbízható munkavégzés
  • Rugalmas és terhelhető

Előny:

  • Forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Emelőgép jogosítvány
  • Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatások

A fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény feltüntetésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Szentendre, Dobogókői út 5. (2001 Szentendre Pf.82.)

Egyéb juttatások: cafeteria

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő